Září 2010

Stephenie Meyerová: Krátký druhý život Bree Tannerové

7. září 2010 v 11:37 | Buffy |  Knihy
....


V této knize se dočteme a životě Bree Tannerové členky armády novorozených kteří mají zaútočit na Cullenovi. Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš. Bree získá mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně e jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?

Určitě je to zajímavá knížka takže bych fakt doporučila si jí přečíst pokud jste fanoušky Twilight sagy.

Hayden Christensen a Chmatáci

4. září 2010 v 11:26 | Buffy |  Hayden Christensen
Pokud je Hayden váš oblíbenec stejně jako můj určitě vás potěší že se na něj můžem podívat v novém filmu Chmatáci....


Je o zlodějích kteří by se chtěli obohatit o  20 milionů dolarů, všechno jde dobře až na detektiva který se chce se zločinci vypořáda jak jen to půjde.

...
....


Zase po dlouhý době

2. září 2010 v 11:14 | Buffy |  .:I am Buffy:.
Tak zase po dlouhý době jsem tady... poslední dobou jsem neměla moc čas nejdřív maturita pak nějaká ta brigáda a teď zase práce... takže sem přihodím zase pár článku a když mi to výjde budu je sem teď dávat častějc :D