Červenec 2009

Trailer

19. července 2009 v 15:12 | youtube.com |  Videa
Tak tohle je trailer k filmu Covenant (Síly temna)


Chace Crawford

19. července 2009 v 14:52 | Buffy |  Obsazení
Povolání: Herec
Datum narození: 18. 07. 1985
Místo narození: Lubbock, Texas, USA
Znamení: Rak

Tento mladý, talentovaný herec, který na sebe v poslední době upozornil hlavně ve filmu Síly temna (The Covenant), vyrostl v Dallasu ve státě Texas. Jeho otec je dermatolog, jeho matka učitelka. Má mladší sestru Candice. Na střední škole hrál fotbal a golf.

Po ukončení školy pracoval v Dallasu jako model. Přestěhoval se do Malibu (Californie), kde začal navštěvovat universitu. Právě v tam začala jeho herecká kariéra.
Nyní hraje v seriálu Gossip Girl - Nathaniela Archibalda. Zahrál si také jednu z hlavních rolí ve filmu Ztraceni v moři.

Taylor Kitsch

17. července 2009 v 16:26 | Buffy |  Obsazení
Povolání: Herec, model
Datum narození: 8. 04. 1981
Místo narození: Kelowna, Britská Kolumbie, Kanada
Znamení: Beran

Taylor Kitsch má dva starší bratry a dvě nevlastní mladší sestry. Původně se měl stát profesionálním hokejistou a hrát za Langley Hornets v kanadské BCHL, ale zranění kolene jeho kariéru ukončilo. Poté se v roce 2002 přestěhoval do New Yorku, kde studoval herectví a podepsal smlouvu s modelovou agenturou IMG.
Vrátil se do Vancouveru a rok na to podepsal smlouvu s produkční společností Untitled Entertaiment.
Jeho kariéra začal následující rok, kdy hrál po boku Samuela L. Jacksona v adrenalinem nabitém snímku Hadi v letadle (2006).
Ve filmu režiséra Rennyho Harlina Síly Temna (No. 1 návštěvnosti amerických kin za září 2006), stylovém thrilleru od Lakeshore Entertaiment a Sonny Screen Gems, kde čtyři mladí čarodějové svádí bitvu s mocnou, starověkou nadpřirozenou silou, hrál jednoho z čarodějů - studenta Pogua Parryho
V roce 2006 se objevil v komedii John Tucker musí zemřít, kde hrál například s Jessem Metcalfem, Ashanti či Sophií Bush.
V současnosti je k vidění v seriálu NBC "Friday Night Lights" jako hráč amerického fotbalu Tim Riggins.
V únoru 2008 se upsal k roli Gambita v X-Men sérii X-Men Origins: Wolverine (duben 2009) - po natáčení prohlásil: "Vraždil bych, abych si zase mohl zahrát Gambita."
V roce 2009 souhlasil s rolí ve filmu Stevena Silvera The Bang Bang Club - dokumentu o závěrečných krvavých dnech Apartheidu v JAR. Zde se objeví po boku Ryana Phillipa a Malina Akermana. Předpokládaná premiéra v roce 2010.
V květnu 2009 bylo oznámeno, že si Kitsch zahraje hlavní roli ve filmu John Carter of Mars, spolu s ex-spolupracovnicí z X-Men Origins: Wolverine Lynnn Colins. Navrhovaná premiéra 2012.

Získal certifikát jako nutriční specialista a osobní trenér.

Jako model předváděl pro značky Diesel a Abercrombie & Fitch.

The Covenant

17. července 2009 v 16:18 | Buffy |  O Filmu
Pro studenty elitní školy Spenser Academy jsou členové spolku Synové Ipswiche ti nejzkaženější studenti na škole. Ale to není jediné, co mají společného. Tito čtyři přátelé spolu sdílejí ještě jedno 300 let staré tajemství. Ve skutečnosti jsou totiž čarodějové - mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Takže když se z dlouhého vyhnanství nečekaně vrací pátý člen spolku a hrozí zabitím jejich blízkých, všichni si uvědomují, že musí čelit velmi silnému nepříteli, který ...

Steven Strait

17. července 2009 v 16:14 | Buffy |  Obsazení

Povolání: herec, zpěvák
Datum narození: 23. 03. 1986
Místo narození: New York, New York, USA
Znamení: Beran

Tento mladý poloviční Ital se narodil v New York City v roce 1986. Dospívání strávil v Greenwich Village na Manhattanu. Díky tomu, že navštěvoval školu, kam docházelo množství lidí různých národností, naučil se toleranci a uvědomil si jednou důležitou věc. Nezáleží na barvě pleti nebo vyznání, ale na charakteru člověka. Snad by to mohlo znít jako klišé, ale není tomu tak.

Steven Strait se o herectví začal zajímat už ve věku jedenácti let. Právě v tomto období začal docházet na herecké lekce. Přesto byl ke své první roli v divadelním představení doslova donucen kamarády. Ale nakonec zjistil, že právě hraní je to, co ho skutečně baví. Proto se také vrhl na další studium hereckých škol. Docházel například do Black Nexus Action Studio v New Yorku nebo do Stella Adler Acting Studio.

Ale předtím, než se zaměřil na kariéru herce, věnoval se několik let modelingu. Svět umělých světel a fotoaparátů poznal už ve věku 13-ti let. Díky penězům, které za to získal, si mohl dovolit financovat studium na lukrativní soukromé škole. Ale dveře k velkým zakázkám mu otevřel až John Babin z Boss Agency. Ten si Stevena všiml, když mladík cvičil v posilovně. John podal Stevenovi vizitku a řekl, ať se mu někdy ozve. Stalo se tak. A tím započal svou cestu ke slávě. Za několik málo měsíců už se objevoval v časopisech jako L´Uomo Vogue, Spoon Magazine a mnoha dalších. Fotil s uznávanými módními fotografy zvučných jmen (Bruce Weber, Dah Len). Skutečně jen krátkou dobu si vyžádal jeho vstup na profesionální dráhu.

Na rozdíl od mnoha kolegů z branže nezanevřel na vzdělání a nenechal se unést pozlátkem světa módních mol. Intenzivně se věnoval studiu střední školy Xavier High School, na které v roce 2004 úspěšně odmaturoval. Až po zkoušce z dospělosti se rozhodl plně se oddat světu showbusinessu. Zatoužil ale po filmové kariéře. Štěstí a talentu mu přáli i tentokrát. V roce 2005 byl vybrán pro roli dospívajícího rebela Warrena v povedené rodinné komedii ŠKOLA SUPERHRDINŮ.

Zanedlouho na to se objevil společně se zpěvačkou Ashlee Simpson v dramatu UNDISCOVERED. Tento projekt se zaměřil na mladé lidi, kteří se touží prosadit v zábavním průmyslu. Steven Strait se ujal postavy jménem Luke Falcon, který by se rád stal rock´n´rollovou hvězdou. A této role se ujal s vervou, jelikož sám se hudbě věnuje. Je zpěvákem skupiny Tribe. Kromě toho, že se rád chopí mikrofonu, také píše texty.

Jestliže mu zbude troška volného času, velmi rád si zasportuje. K tomu ho vedla od dětství jeho matka, která je přebornice v karate (Steven se mu věnoval několik let). Miluje basketball, kopanou i americký fotbal, pravidelně posiluje a čas od času si zaboxuje. Taktéž si rád přečte dobrou knihu, popřípadě si poslechne klasiku typu Rolling Stones.


New Rubrika...

17. července 2009 v 14:49 | Buffy |  .:I am Buffy:.
Ahojda lidičky tak jsem se dneska tak nudila a mrkla na jeden filmek... Jmenoval se Síly temna fakt vám ho můžu doporučit moc se mi líbil... A jelikož jsme se pro tenhle film opravdu nadchla tak tady založím celou rubriku jenom o tomto filmu, hercích atd...

♥♥ Lilianna SBéčko

9. července 2009 v 3:23 | Buffy
Hezkej blogísek...


Diplomek od Vini

7. července 2009 v 13:51 | Vini |  Diplomky for me

Prázdniny...

3. července 2009 v 0:22 | Buffy |  .:I am Buffy:.
Prázdniny jsou tady... na ty jsem se těšila celej školní rok... Tak si je musíme pořádně užít...