Říjen 2007Gothic Girl

28. října 2007 v 12:20 Gothic Girl

Krvavé

28. října 2007 v 12:10 Krvavé


Na hřbitově

28. října 2007 v 11:54 | Buffy |  Hřbitov


Oblečení Gothic

21. října 2007 v 21:08 GotHiC
Je celkem težké sehnat goth oblečení v normálním obchodě. Tyhla adresy se vám budou možná hodit. Dájí se tam koupit goth oblečení, kosmetika a další různé doplňky. Také tam zahrnují metal a punk styl. Osobně s tím zkušenost nemám, ale myslím že jejich služby fungují dobře. Kamarádka si objednávala zboží z metal shopu a přišlo vše vpořádku.

Vzory Tatoo

21. října 2007 v 21:00 Tatoo a Piercings
Kanji Symboly
Kanji tetování - Bůh Kanji tetování - Nebe Kanji tetování - Nesmrtelný Kanji tetování - Lenivý Kanji tetování - Láska Kanji tetování - Peníze Kanji tetování - Síla
Tribal vzory
Tribal tetování 1 Tribal tetování 2 Tribal tetování 3 Tribal tetování 4 Tribal tetování 5 Tribal tetování 6 Tribal tetování 7 Tribal tetování 8 Tribal tetování 9 Tribal tetování 10 Tribal tetování 11 Tribal tetování 12 Tribal tetování 13 Tribal tetování 14 Tribal tetování 15 Tribal tetování 16 Tribal tetování 17 Tribal tetování 18 Tribal tetování 19 Tribal tetování 20 Tribal tetování 21 Tribal tetování 22 Tribal tetování 23 Tribal tetování 24 Tribal tetování 25 Tribal tetování 26 Tribal tetování 27 Tribal tetování 28 Tribal tetování 29 Tribal tetování 30 Tribal tetování 31 Tribal tetování 32 Tribal tetování 33 Tribal tetování 34 Tribal tetování 35 Tribal tetování 36 Tribal tetování 37 Tribal tetování 38 Tribal tetování 39 Tribal tetování 40
Čínské znaky
Čínský znak - Tygr Čínský znak - Krysa Čínský znak - Opice Čínský znak - Zajíc Čínský znak - Had Čínský znak - Kůň Čínský znak - Ovce Čínský znak - Opice Čínský znak - Kohout Čínský znak - Prase Čínský znak - Pes Čínský znak - Ying Yang Čínský znak - Ying Yang
Znamení
Ryby Váhy Lev Blíženci Beran Rak Vodnář Kozoroh Panna Býk Štír Střelec Ryby
Symboly
Keltské vzory a obrázky tetování 2 Keltské vzory a obrázky tetování 3 Keltské vzory a obrázky tetování 4 Keltské vzory a obrázky tetování 6 Keltské vzory a obrázky tetování 7 Keltské vzory a obrázky tetování 8 Keltské vzory a obrázky tetování 9 Keltské vzory a obrázky tetování 10 Keltské vzory a obrázky tetování 11 Keltské vzory a obrázky tetování 12 Keltské vzory a obrázky tetování 13 Keltské vzory a obrázky tetování 14

Tatoo Henou

21. října 2007 v 20:41 Tatoo a Piercings
Dalším kosmetickým trendem a v současné době největším hitem je opět tetování. Není to klasické tetování, jaké znáte s filmů nebo časopisů, ale kresba (tetování) Hennou na pokožku. Je to dočasné malování přírodním barvivem na Vaše tělo. Samo asi po deseti dnech zmizí. Můžete si nechat namalovat cokoliv a kdekoliv na těle. Vypadá to velice hezky a nejlepší na tom je, že můžete mít pokaždé jiný obrázek na jiném místě. Podobně, ale uhlově černě vypadá japonské tetování. Zase to není klasické tetování, ale kresba na pokožku, která vydrží 2 až 3 týdny.
V Evropě je henna známá především ženám, coby přírodní barva na vlasy. Na sředním východě se však henna už po staletí používá nejenom k posílení vlasů, ale zároveň jako prostředek ke zkrášlení celého těla.
Henna se nanese na tělo a po několika hodinách se zaschlá vrstva oloupe a zpočátku světle červený vzor během pár hodin ztmavne a získá na výraznosti. Tento vzor vydrží na kůži přibližně 2 - 3 týdny.
V současnosti se v západním světě těší henna rostoucí popularitě a stále častěji se používá jako dočasná ozdoba kůže, nebo jako "zkušební verze" nového tetování. V každém případě platí, že henna je přírodní a bezpečná.
Hennou je možno zdobit prakticky kterékoli místo na těle. Henna se navíc výborně hodí ke zdobení dlaní, chodidel a dokonce nehtů. Všeobecně se dá říct, že kolena, oblasti loktů a kloubů, dlaně a chodidla "chytnou" barvu lépe než např. předloktí, paže, nohy, trup nebo nárt.
Výsledná barva kresby hennou závisí mimo jiné i na vlastnostech pleti. Dost záleží na typu pleti - obecně platí, že čím snadněji se opálíte, tím ltpší bude výsledek zdobení kůže hennou. U lidí se snědší pletí bývá výsledná barva hnědočervená, zatímco u lidí s velmi světlou pletí a plavými vlasy je výsledná barva žlutooranžová.
Henna působí jako UV filtr - někdy se stává, že po vyblednutí kresby zůstane na pleti její "negativ" a ten bude vidět tak dlouho, dokud opálení nevybledne.